O mnie

o mnie

pastry chef

Krzysztof Kopciński

Od najmłodszych lat przejawiałem zainteresowanie kulinariami. Wielką miłością obdarzyłem słodkości. W dzieciństwie oczywiście za ich smak, ale później, stopniowo zacząłem odkrywać i doceniać złożoność ich struktur i form.

Do dzisiaj w cukiernictwie fascynuje mnie łączenie różnych, wręcz przeciwstawnych smaków, oraz wzajemne przenikanie faktur, od tych subtelnych i aksamitnych, po zdecydowane i złożone w konsystencji. Kunsztem dla mnie jest umiejętność skomponowania wyrafinowanego i zaskakującego w smaku deseru i zamknięcia go w ciekawej formie.

Praca to moja pasja, którą od lat pielęgnuję, a swoją wiedzę staram się przekazywać kolejnym pasjonatom podczas prowadzonych przeze mnie warsztatów i szkoleń.

doświadczenie

Miłość do wypieków

Miłość do wypieków zdeterminowała moje dotychczasowe życie. Na początku szkoła gastronomiczna była naturalnym i oczywistym wyborem.

Pierwsze doświadczenie w zawodzie zdobywałem w cukierni S. Górskiego na warszawskim Zaciszu. Następnie już jako szef cukierni w kultowej Kawiarni i Restauracji „Nowy Świat”.

Później przyszedł czas na szlifowanie umiejętności za granicą, między innymi w Londynie, w hotelu Dorchester prowadzonym przez Alaina Ducassa, uznanego za jednego z najlepszych szefów kuchni na świecie. 

działalność

Pasja cukiernicza

Po powrocie do kraju chciałem wykorzystać moje nowo nabyte umiejętności i podjąłem wyzwanie jako Pastry Chef w Klubie Polskiej Rady Biznesu w restauracji Amber Room gdzie mogłem realizować się pod okiem Wojciecha Modesta Amaro. Miałem również przyjemność pełnić tę samą funkcję w autorskiej restauracji Tamka 43.

Od 2012 do 2021 roku jako Pastry Chef byłem związany z restauracją N31 by Robert Sowa.

Równolegle od 11 lat prowadzę własną działalność szkoleniową oraz cateringową.

0 +

lat

działalności

firma

M & K Krzysztof Kopciński Events & Trainings

Firma M & K Krzysztof Kopciński Events & Trainings powstała w 2012 r.

To rodzinny i prężnie działający biznes wsparty marką osobistą jej współwłaściciela, Krzysztofa Kopcińskiego. Jej trzon tworzą Małgorzata i Krzysztof Kopcińscy.

zespół

Małgorzata Kopcińska

Absolwentka Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Specjalizuje się w zakresie zarządzania finansami.

Wieloletni menedżer zarządzającymi Działem Kontrolingu w firmie handlowej Euromark Polska S.A.

Od 2012 roku wspólnie z Krzysztofem prowadzi firmę M & K odpowiadając całościowo za działalność firmy od strony zarządczej i organizacyjnej.